| panter a întrebat:

Am auzit ca daca maninci o saptamana orez fara sare sau alte chestii slabesti e adevarat cine a incercat si ci ati slabit?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orezul contine foarte mult amidon,de la care te ingrasi,si plus nu e bine pentru organism sa maninci numai un fel de mincare,mai bine incearca sa te alimentezi sanatos,adica sa nu maninci prajit,maninci doar pine neagra (putin), legume, fructe care nu sunt prea dulci.aceasta te va ajuta mai mult.eu tot ma alimenteez numai sanatos si am renuntat la zahar si prajit, pina nici sare nu prea intrebuintez.succese

1 răspuns:
| We a răspuns:

Buna! nu prea cred ca e adevarat.slabesti doar daca mai reduci mancarea sau manaci putin si des.eu asa fac si chiar imi reuseste.