| SunnyDay79 a întrebat:

Am auzit de la cineva ca daca mori in vis mori si in realitate.E adevarat?

6 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Nu este adevarat.

| mona a răspuns:

Nu este adevarat

| Xenya a răspuns:

Visele sunt doar vise, nu o sa se intample nimic! happy

| Xenya a răspuns:

Crezi ca atunci cand vei visa ca vei gasi o suma mare de bani se va intampla si in realitate?

| xcristix a răspuns:

Eu am auzit de la cineva ca daca esti prost in vis, esti prost si in realitate, deci printr-o deductie logica tu visezi in fiecare seara ca esti prost. Funda?

| petrorushka a răspuns:

Cauta pe situl asta http://www.ce-inseamna.ro/ in rubrica dictionar de vise si pune moartea. funda?