| ADY_5784 a întrebat:

Am auzit o melodie pe Disney Channel, era o reclama la filmele originale Disney Channel, canta o fata si era cam asa : o o o story ayi... everybody's story ay... ziceti-mi si mie cine canta si cum se numeste melodia plss,

14 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

De fapt era ceva gen Disturbia.

| mymy a răspuns:

Ellie Goulding starry eyed
si uiteo aici
http://www.youtube.com/watch?v=PULdPep_xfs
;)

| Ruxy_1106 a răspuns:

Ellie Goulding - Starry-Eyed

| lollopop a răspuns:

Ellie goulding- starry eyed

| lollopop a răspuns:

Ziceai in intrebare ca dai funda. Dai?raised eyebrows

| Koody5 a răspuns:

Acea fata este cea care a castigat concursul Hannah Montana... o cheama Miruna Oprea... A castigat o intalnire cu Hannah Montana. Melodia este una din Camp Rock 2 Final Jam si se cheama "I Wouldn't Change A Thing". Fundita?

http://www.youtube.com/watch?v=poiIjUQFcZY

| † Sammy † a răspuns:

O canta selena gomez parca dar numele melodiei nul mai stiu...

| † Sammy † a răspuns:

Scz de raspunsul meu vechi cred ca am comfundat reclama... sper ca nu te-ai suparat...happy

| virus108s a răspuns:

Ellie Goulding - Starry-Eyed big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hig scul muzica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing asta e ma ajutat si pe mine nici eu nu stiam cine o cinta mersi kiss

| Kelsi a răspuns:

Ellie goulding starry eyed si
apare curand si videoclipul in vevo... abia asteptbatting eyelashes