| Sofffie a întrebat:

Am avut un joc cu zoo nu era zoo tycoon, tot cu animale trebuia sa le faci gardutul sa le dai de mancare, si ei in timp spargeau gardul si erau niste omuleti pe care ii puneai sa se duca acolo si il reparau sau altii care le dadeau mancare o doctorita si le puneai casa langa o de aia. Mai scapau animale. Daca stiti d eund epot sa il downloadez va rog sa-mi spuenti. Fuunda.

3 răspunsuri:
| Iziii:x a răspuns:

L-am avut si eulove struck
Si il vreaulove struck
Acum mi-am adus aminte de elthinking
Eu il aveam de pe un Cd noroceiilaughing
De cand eram pitiksmug

| vlad24tm a răspuns:

Pai daca vreti un joc asemanator cu zoo tycoon este unul nici eu nu stiu cum se numeste si il am e ff fain daca il vreti idul meu e ca celk de la TPUhappy

| Ovy81 a răspuns:

Farm frenzy 3 e un joc fain in care trebuie sa ai grija de animale, sa le cresti, poti sa-ti upgradezi ferma in timp, e super jocu ti-l recomand