| vladutzu1234 a întrebat:

Am cateva imagini de pe siteul shutterstock.com. Cu ce program de editat imagini pot sterge scrisul unde scrie shutterstock iar imaginea sa fie tot asa dar fara scrisul ala.

1 răspuns:
| vladutzu09 a răspuns:

Poti si prin Photoshop dar trebuie sa desfaci imaginea in Layers si asta este destul de greu. Cauta pe youtube cum sa desparti in layers toata poza.Cand ai desfacut-o iti vor aparea acolo T si ce e scris shutterstock.com.Tu deletezi acel Layer si vei ramane fara.