| dienutza94 a întrebat:

Am de facut un proiect la engleza despre American icons...adica, ceva specific american. M-am gandit mult si cea mai buna idee care mi-a venit a fost sa aleg un cantarest/o cantareata/ o formatie celebra, americana, si sa cant ceva din repertoriul celebritatii/trupei respective. Ideea este ca sunt foarte multe posibilitati si nu stiu la cine m-as putea opri. Sunt fata si am vocea destul de subtire, deci n-as putea canta orice(gen, Metallica!). Orice idee e bine-venita!

2 răspunsuri:
| CaDet10000 a răspuns:

Whitney,Michel J., Madona,...

| Ioana_Andreea_1990 a răspuns:

Whitney huston? eu una consider k a fost si va ramane o legenda in muzica