| Andrei_Sirghea_1993 a întrebat:

Am deschis de curand un forum ( www.dincartier.ro ) si as avea nevoie de admini si moderatori... cei care au timp liber ai astept sa se inregistreze si sa ma ajute sa fac o comunitate mare...
Cei mai activi pe forum pot castiga si un domeniu.in + gazduire moca timp de 1 an... si multe alte premii in bani!

1 răspuns:
| m5789932 a răspuns:

E plin internetul de forumuri, iar acestea nu prea prezinta interes. Mai bun ar fi un site bine structurat, de pe urma caruia sa ai si un mic profit din reclame (google adsense). Daca vrei sa colaboram astept un mesaj. (http://webdesen.blogspot.com)