| AaAaAaAaAaA a întrebat:

Am downloadat mt2 gx si cand sa imi fac cont...imi apare Inregistrarile pe acest server au fost inchise! Va asteptam sa reveniti! si nu stiu dc, dar nici la ch nu merge, adica scrie ch., ch. etc, si am auzit ca e de la noul server, dar cand o sa se repare? ca ma roaga colegii de 2 saptamani sa imi fac cont, dar abia acum m-am apucat sa-mi fac. Cand se repara?

5 răspunsuri:
| cosmin123bos a răspuns:

Iti dau eu cont de metin2gx pe srv1 deoarece nu se mai fac inregistrari.baga id:cosmin95victor2000

| AaAaAaAaAaA explică:

Pai pana cand?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-au deschis inregistrarile pentru server 3.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si mie imi apare la fel

| sasunila a răspuns:

Adica serverul este oprit momentan cred