| ForeverYoung99 a întrebat:

Am facut un cont de facebook pentru verisoara mea, dar nu se trimite mailul de confirmare al adresei de mail.Chiar daca am dat pe 'retrimitere email de confirmare' tot nu s-a primit. De ce? Ce
s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| babyV a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat.trebuie sa intrii pe cont si sa incerci sa timiti o cerere de prietenie.sus iti v-a aparea o bar unde iti zice ca nu ai confirmat de pe mail.ot acolo iti v-az arata un buton unde crie RETRIMITE E-MAILUL

4 răspunsuri:
| tdy a răspuns:

Pai intodeauna can imi faceam un cont de facebook trebuia sa intru pe yahoo mail iti bagi contul care l-ai creat si trebuie sa primesti un mail de la facebook in care iti da sa confiri montul pentru al porni
sper ca te-am ajutat

| ՃԾՃԾ a răspuns:

Poate ai scris gresit e-mailul. mai da retrimitere. si o sa functioneze

| Ali1234 a răspuns:

Si mie m-i s-a intamplat odata dar avea scris gresit emailul.Rescrie-l si mai incearca!

| StYxY a răspuns:

Cel mai probabil au o eroare in scripturi ceea ce nu prea cred dar nu vad ce altceva sa fie. Mai incearca! Trebuie sa mearga