| anonim_4396 a întrebat:

Am foarte multe haine care nu-mi mai sunt bune ca masura, care nu-mi mai plac, sau care pur si simplu nu-mi mai trebuiesc. Si deoarece sunt haine si in stare foarte buna, poate si in stare buna sau normala, as vrea sa le vind, poate cuiva ii plac sau ii sun necesare, nu stiutiu in general nu as vrea sa le arunc.Deci ma puteti ajuta cu ceva? Poate imi propuneti un sait sau un blog... sa il am pentru a face reclama la hainele mele, adica sa pun acolo pozele, descrierea, si pretul hainelor. Mersi mult!

1 răspuns:
| shainitainii a răspuns:

Daca tot vrei sa scapi de ele, in loc sa le arunci sau sa le vinzi, le poti da celor care nu au cu ce sa se imbrace. Copii saraci. Adica sa le donezi. ^^