| Antonia90 a întrebat:

Am incercat sa-mi pun vecini pe barn buddy(pe hi5) cu site-ul asta :
www.marianbarn.lx.ro
A mers sa pun un vecin, dar la urmatorii, atunci cand intru in barn buddy imi spune:
"Cererea ta de vecin a dat gres deoarece se pare ca nu esti hi5prieten cu utilizatorul. Daca esti hi5prieten cu utilizatorul, te rog sa incerci din nou mai tarziu"
Am incercat de muuuuulte ori, dar la toti imi spunea la fel.Si ii am la prieteni pe hi5 :|.
Asa imi arata si cand primesc cereri de prietenie tot pe barn buddy de la notificari, dar pe unii ii pune pe altii nu.
Intrebarea mea e:
De ce imi arata asa si ce sa fac sa nu-mi apara asa ca sa pot sa imi pun vecini pe barn buddy?
Multumesc!

3 răspunsuri:
| Inna16 a răspuns:

Si mie mi se intampla asa
dar nu bag in seama
dau ok
sau X

| GaGy a răspuns:

happyhappyhappyhappyhappyhappy
Si mie mi se intampla asa
dar nu bag in seama
dau ok
sau X

| Andy_1406 a răspuns:

Si la mine mi se intamla asa cateodata si trebuie sa il bagi mai tarziu sa in alta zi nu tot timpul merge.