| Cristina788 a întrebat:

Am intrat pe hi5 si i-am lasat comm lu un baiat (nici macar nu il cunosc), si i-am zis ca e dragut, ca nu stiu ce...am asteptat sa-mi scrie si el mie com inapoi... dar el nimic, si pana la urma am hotarat sa-i mai scriu inca un comm, i-am zis aceleasi chestii de mai devreme, la care el zice "Cine esti? ma cunosti? lasa-mi id-ul tau". Dar eu de-a dracu nu i-am dat id-ul, si i-am mai lasat un comm si i-am scris ca nu-l cunosc dar as vrea sa ne cunoastem, si acum el imi scrie "doamne fereste doamne vrei sa ne cunoastem dar nu imi dai id-ul tau". Ce inseamna asta? oare isi bate joc de mine? de ce nu a vrut el sa-mi dea id-ul? si vrea neaparat sa il dau eu, eu ce ar trebui sa fac acum? Ce sa-i scriu?

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Destul de grosolana remarca lui.De asta exista sectiunea Mesaje Privatewinking
Da-i id-ul. Vorbiti, intalniti-va si daca nu iti place tipul respectiv e de ajuns sa zici:NEXTbig grin

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

"Dar eu de-a dracu nu i-am dat id-ul, si i-am mai lasat un comm si i-am scris ca nu-l cunosc dar as vrea sa ne cunoastem" - aici ai zis tot. "e inseamna asta? oare isi bate joc de mine?" ti se pare intrebarea potrivita in contextul asta? Nici nu cunosti omul inca si deja procedezi in virtutea "de-a dracu". Poate ca mai trebuie sa astepti un pic.

| lost.in.rain a răspuns:

Astea-s copilarii...

| alexdop21 a răspuns:

Laura daca 94 de la sfarsitul nick-ului tau vine de la anul nasterii, atunci e evident de ce ai pus intrebarea... altfel e destul de ingrijorator. Uite care e treaba, baiatul ala nu ca face misto de tine, ci doar ca vrea sa para dur, sau aproape neinteresat. Ce ar trebui tu sa faci este sa ii dai id-ul tau, si sa stai de vb cu el pe messenger. Sau cel mai bine cum spune si dreamer, intalniti-va undeva intr-un parc, pe undeva

| Green a răspuns:

Nu isi bate joc de tine. dar pentru multi e mult mai simplu sa vorbeasca pe mess. dar ce vrei sa va vedeti in parc? laughing