| crisbebe a întrebat:

Am luat un film mai exct misiune imposibila 4 si l-am pus pe stick ca sa il vad la dvd si cand il bag in dvd si il pornesc nu are subtitrare desi in calculator are subtitrare si i-am facut si extensile alea cu sub srt si txt.
intrebarea e de ce nu are la dvd subtitrare si la calculator are? ma puteti ajuta intr-un fel? ideea e ca nu am gasit filmul pe net cu tot cu subtitrare incorporata si am luat-o separat dar la calculator are

1 răspuns:
| AddaElly a răspuns:

De obicei subtritarile nu se ia pe stick si la mine la fel mi se intampla... nu merg pe sick