| lolo23 a întrebat:

Am mozilla firefox si internet explorer. dar cand deschid explorer, nu merge ( adica imi zice ceva de change your proxy )

Ce pot face? happy

1 răspuns:
| Liza0o0 a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi daca ti-ai verifica conexiunea la internet, sau daca este bine reglata atunci vezi daca ai platit cablu. Daca ai platit si totusi tot nu merge mai bine cheama un profesionist, sau cheama pe cineva de la compania de la care esti abonata (clicknet, dolce, rds, etc.)