| iza5bela a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Am sims 2 si tot vreau sa construiesc case dar nu merge deloc. L-am avut si inainte si atunci puteam.Cred ca e ceva de la setari.Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| OhFuckIForgotMyNameAgain a răspuns:

Draga Mada,

Daca l-ai piratat de pe net exista o problema normala, o problema care am avut-o si eu sh e tare najpa, nu? Uite, daca stergi crack-ul care il ai acum la The Sims 2 si scoti altul, nu ala pe care il ai acum (de pe alt site) iti va merge cu siguranta! Trust me! Si eu am avut problema asta... nu te ingrijora sh daca nu il ai de pe net atunci nu are de ce sa nu-ti mearga...cre eu. PuPyCy