| MrWrestleMania a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Conectez telefonul la calculator prin USB. Selectez din telefon ceva cu stocare si imi apar fisierele din cartela. De exemplu am descarcat niste imagini de pe net in telefon. Si nu sunt pe cartela. Cum pot sa le bag pe PC prin usb? Ca atunci cand il conectez imi apar NUMAI fisierele din cartela. FUNDA!

4 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Muta fisierele din telefon in cartela sau descarca un program de genul 'PC Suite' corespunzator telefonului tau (ex. Nokia PC Suite sau Samsung PC Suite) care sa-ti "vada" si telefonul, nu doar mediul de stocare (cartela Micro SD). Succes!

| Sihastrul a răspuns:

Pentru a putea intra in fisierele telefonulului instaleaza pe pc, marca telefon PC suite.Ex: Nokia pc suite.

| Remus13 a răspuns:

Trebuie sa instalezi driverele telefonului pe calculator, usb-ul telefonului il bagi in PC, deschizi windows explorer si pe urma iti faci treaba.

| MrWrestleMania explică:

A... am uitat sa spun ceea ce e foarte important. Am Samsung galaxy s II. Si nu exista driver pentru acest telefon sad