| ٳ ٴٳ ٴ !ńα ßáäá''ђђ ٳ ٴٳ ٴ a întrebat:

Am nevoie de niste citate sau texte pe care sa le scriu in albumele colegilor la sfarsitul clasei a 8-a happy [chiar nu stiu ce sa scriu] Va rog ajutati`ma cu niste idei happy

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Păi nu neaparat citate gândeşte-te la ceva ce îi caracterizează pe fiecare, nişte cuvinte pe care le-au spus, amintiri plăcute împreună.

| Cromasston a răspuns:

Si eu am nevoie de asa ceva pentru ca termin clsa a 8a, nu am gasit inca...

| mihaitza93 a răspuns:

Poti sa scrii si chestii de genul:ai fost un coleg si prieten bun..., dar cred ca mai interesant ar fi sa scrii niste chestii amuzante despre fiecare din colegi, astfel peste citva ani cind veti redeschide albumele va fi mult mai amuzant si mai placut, succes happy

| geoolina a răspuns:

Trandafirul infloreste
Cine scrie te iubeste
Tot asa si cititorul...
Sa iubeasca scriitorul.

I-am cerut lui Dumnezeu o floare
El mi-a dat o gradina.
I-am cerut un copac
El mi-a dat o padure.
I-am cerut un rau
El mi-a dat un ocean
Iar cand i-am cerut un inger el mi te-a dat pe TINE!

Te-ai nascut plangand,
Iar cei ce te asteptau,
Te asteptau razand
Fa asfel ca in viata
Atunci cand te vei stinge
Sa-i parasesti razand
Pe cei ce te vor plange

Sa ai curajul sa spui DA
Sa ai curajul sa spui NU
Si'n fiecare clipa GREA
Sa ai curajul sa fii TUUwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-mi adresa ta pe privat si iti trimit eu niste invitatiikisskiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda... nici eu nu am habar si mai am o zi sa ma gandesc. desi eu cred ca nu o sa scriu ceva citate sau texte ci o sa imi zic parerea despre fiecare si eventual un mic apropo despre ceva haios ce ni s-a intamplat impreuna.;-)

| Bella_3622 a răspuns:

Pai ceva in genul :"Ai fost un coleg exceptional, ma bucur ca am fost atatia ani in aceeasi clasa, chiar daca ma mai enervai :d, succes incontinuare, mai ales la liceu. Ai grija de tine. Bafta "...gen asa, bine mai schimbi si tu pe acolowinking, e doar un exemplu. Bafta love struck

| Gheorghe_Andreea_1994 a răspuns:

Exact acelasi lucru il caut de o ora si nu gasesc sad!