| Iσαηα a întrebat:

Am nevoie de puțin ajutor. am pus o temă pe dashboard ul de pe tumblr și nu știu cum să scap de ea. Am încercat în multe feluri dar nu merge. Mă puteți ajuta?

3 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

Este o iconita in coltul din dreapta: click pe ea apoi du-te in Tools -> du-te in Extensions -> Uninstall / Disable la ceea ce vrei tu.

Sau pathul era Tools -> greasemonkey -> manage user scripts, nu mai stiu sigur exact.

| eviltwinnn a răspuns:

Trebuie sa o stergi, nu imi amintesc acum meniul tumblr dar, dai pe costumize, o sa vezi un buton "Edit html" click pe el, selectezi continutul cu ctrl+a apoi stergi.

| Iσαηα explică (pentru eviltwinnn):

Nu tema de pe tumbr. cea de pe dusboard