| Diva a întrebat:

Am nevoie de titrarea filmului Winter of frozen dreams.Nu am gasit-o nicaieri pe net? O are cineva?

1 răspuns:
| BluePuff_3062 a răspuns:

Eu am gasit-o(intr-un fel)...http://www.subtitrari-filme.ro/subtitrare-winter-of-frozen-dreams/. Subtitrarea va fi postata pe site de indata ce va fi realizata de catre cineva si va fi disponibila.

Subtitrarea va fi postata de indata ce va fi disponibila. Introdu mai jos adresa ta de email sa primesti automat subtitrarea imediat dupa ce apare:. Cati ani ai?