| lolo23 a întrebat:

Am nevoie de un program impotriva virusilor sau cam asa ceva. Aveti sugestii?

15 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Foloseste Antivirusul BitDefender, ti-l recomand. E printre cele mai bune antivirusuri existente. Mie imi este de mare folos.Sanatate.

| Bishop a răspuns:

Da, ia-ti un antivirusi, de exemplu Kaspersky, Nod32, AVG

| Sოﺁℓε a răspuns:

Da avira
ala cu umbreluta rosie este super cand intri pe net scaneaza sg si descopera virusi sg

| valy a răspuns:

Ii dai pe www.google.ro.si scrii avast download.si iti va da un program.il descarci, il instalezi si computerul tau va fi protejat:)

| Smackdown a răspuns:

BitDefender internet security 2010

| Alien a răspuns:

Cel mai bun antivirus este "admin pc"! Sugestii: instaleaza app descarcate de pe site-ul producatorului, foloseste firefox si nu mai intra pe siteuri porno! BitDefender mananca multe resurse si nu este nr 1(este clasat pe locul 5). Recomand AVIRA ANTIVIRUS FREE!

| tudy_5862 a răspuns:

Iti descarci de oriunde nod32 si cand expira licenta doar intri aici > www.nod325.com < si o reinoiesti.

| dragalasica a răspuns:

Paiii, sa vedem.nero,biman...,ceva de genul programelor ant-virus. unul e de ajuns...

| piticot a răspuns:

Am primit o recomandare acum cateva zile si pot sa spun ca este pana acum cel mai bun antivirus pe care l-am avut.BitDefender asa se numeste. I-ti pot spune mai multe dar acesta mi s-a parut cel mai bun.

| piticot a răspuns:

Sau poti intra pe google si scrii antivirus free.Ai sa gasesti o multime si poti sa il alegi pe cel care ti se pare ca se potriveste nevoilor tale.
http://it.search.yahoo.com/......tp?/search
sau poti intra aici.

| piticot a răspuns:

Ai deja mai multe recomandari pentru BitDefender. Te sfatuiesc sa il alegi chiar daca iti consuma resurse mai mult decat alt antivirus pentru ca iti ofera protectie completa:antimalware, antispiware, antivirus in primul rand si daca folosesti mozilla ca sa iti salveze parole si id-uri dau faci tranzactii online BitDefender iti garanteaza protectia datelor si a identitatii.

| ElFenomen a răspuns:

Esset norton sau avg succes...happy hollydayslaughing

| Deeza a răspuns:

Eu ti-as sugera BitDefender pentru ca il am de mult timp si functioneaza foarte bine. E chiar pe primul loc in topul celor mai bune programe antivirus. Pe locul 2 e unul care se numeste Kaspersky Anti-Virus.

| Strify a răspuns:

Pai sunt multe: Avg, Kaspersky, BitDefender, Nod32, Avast, Avira...Eu folosesc Avg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avast