| Ioanaa2801 a întrebat:

Bună! As dori și eu niște propuneri(în cazul în care ați avut experiența) de localuri ideale pentru un majorat în Prahova. Un local cu ring de dans,spațiu pentru poze,candy bar,ospătari,meniuri. Ideal aș vrea să fie un spațiu atât pentru cei tineri cat și pentru adulți,eventual să fie separat. Ca număr de invitați, vorbim de până în 70 de persoane. Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Prahova e mare.
Mi-a placut Ceaunul de Munte in Predeal.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa dansezi pana iti rupi tocurile de la pantofi, ce varsta ai? Distractie frumoasa.

| Korkodeln a răspuns:

Noi am fost cu copii la DaVinci pe Bobalna langa Liceul de Arta, acu cativa ani, dar a fost super OK.