| seedwow16 a întrebat:

Am niste intrebari
1. Vreau sa-mi iau un aparat de fotografiat cu focalizare manuala happy Ce aparat bridge stiti cu focalizare manuala?
2.Atunci cand dai zoom iese obiectivul de la un aparat bridge?
3.Sony DSC-H300 are focalizare manuala? Si e bun pentru filmat?
Dau funda

1 răspuns:
| Stef69 a răspuns:

Da are focalizare manuala, are un buton de la care poti sa ii dai tu cat de aproape sau departe vrei, sau te referi sa vrei sa pui tu mana pe obiectiv sa focalizezi tu imaginea ca de exemplu la cannon eos 600d asta il am eu si merge sa focalizez imaginea manual