| mallynutza a întrebat:

credeti ca emma trebuia sa castige next top model by catalin botezatu?

2 răspunsuri:
| MaXim1trafic0de1drogusoare a răspuns:

Eu cred ca da, deoarece este inca micuta, si daca trec cei 4 ani de crontat sau ceva de genu, ea ramane inca ft tanara(20 ani) si poate ibcepe cate contrecate vrea, fiind inca tanara si putand sa'si traiasca viata(fara copii, sot, la varsta aia)
si pe langa este si ft frumoasa si invata repede cum si unde trebuie sa pozeze.

| adee25 a răspuns:

Eu cred ca da, deoarece are toata viata inainte.Ce sa mai faci cand ai 25 de ani? Mai ai putin si ajungi baba!