| dEEk a întrebat:

Am o intrebare : de ce nu apare postul imediat dupa ce il scriu straight face?

Răspuns Câştigător
| AnnyXoxo a răspuns:

Pentru ca trebuie sa fie aprobat. big grin si cum sunt multe intrebari si asa. thinking dureaza cateva minute.batting eyelashes

sper ca te-am ajutat :d

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu apare imediat din cauza felului cum functioneaza programul TPU, acesta face actualizarea raspunsurilor din ora in ora (te poti uita la Raspunsurile mele). Asa fiind raspunsul poate aparea cu o intarziere de la cateva minute la aproape o ora, depinde cate de aproape a fost dat fata de ora actualizarii. Numai bine!

NOname
| NOname a răspuns:

Răspunsurile/întrebările noastre nu sunt afişate în timp real. Actualizările de acest gen se fac o dată la 10-15 minute şi toate postările noastre apar pe site cu o mică întârziere. Trebuie să ai puţină răbdare şi vor apărea.
Succes! Numai bine!

| vioreld a răspuns:

Dupa ce scrii o intrebare sau raspunzi la o intrebare, acesta este mai intai verificat de catre un moderator de la TPU ca mesajul scris sa nu contina cuvinte jignitoare, ofense etc. Si apoi ei iti confirma mesajul si atunci apare...