| asdqx a întrebat:

Am o intrebare despre Starbucks. Nu am fost de multe ori si cand am fost imi luam doar cappucino simplu. Ideea e ca am vazut ca au tot felul de siropuri dar nu stiu cum sa le cer. In engleza stiu ca poti spune "1/2/3/etc pumps of x syrup" dar nu stiu cum sa zic asta in romanalaughing Daca scriu "pump" pe google translate im scrie pompa xD... Aveti vreo idee cum ar fi corect sa spun?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Wow, e atat de complicat sa zici ca vrei niste sirop de x sau de y?

| amzosoft2003 a răspuns:

Pump of = "doze de"?