| Street22 a întrebat:

Am o intrebare din curiozitatebig grin Pot sa vad daca cineva si luat bilet de avion? \(ex: matusa mea e in Anglia, pot sa vad daca si-a luat bilet de avion ca sa vina acasa de Craciun?) Dau funda
Mersisad

Răspuns Câştigător
| cryssu2008 a răspuns:

Din cate stiu eu nu ai cum sa vezi ce clienti se imbarca intr-un avion. Poti insa sa incerci sa suni la aeroport sa vezi daca iti pot furniza informatii.

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Nu se poate! În primul rând nu ştii când vine, cu ce firmă başca că nemele persoanelor îmbarcate este confidenţial.

| darrio2007 a răspuns:

De ce nu o suni pe matusa? Sa o intrebi? Sau nu prea o astepti?

| alexs99 a răspuns:

Nu poti, poti incerca sa contactezi aeroportul dar nu-ti va da prea multe detalii.