| DanyBoyMetin a întrebat:

Am o intrebare legata de metin2ro. Dece mereu cand nu joc o saptamana nu mai merge? imi scrie desarhivarea nu a reusit.Va rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
| Geniuss a răspuns:

Salut e din cauza la windous am jucat si eu metin incearca sa instalezi o versiune Xp 2002 pack 2 sfatul meau sau windous7

| SatanaExistă a răspuns:

Pentru ca in fiecare miercuri se fac update la servere si dupa ce au terminat ti se descarca automat noul pack si probabil tu ai conexiunea lenta la internet si de aceea iti da eroare la desarhivare.

| tanasaclaudiu a răspuns:

Mi mi se mai intampla asa atunci cand nu eram conectat la net ai verificat conexiunea intra pe google si intra iar in metin2. FUNDA?big grin