| JonD a întrebat:

Imi place de o fata,cam din septembrie,e din scoala mea si saptamana asta e ultima in care mai sta la in scoala,pana acum am incercat macar sa ma imprietenesc cu ea, dar nu am reusit.Va rog, ajutati-ma!

14 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Baga-i o limba in gura rolling on the floor

| Gamerita a răspuns:

Asa sunt si eu doar cu,, fata" este baiarolling on the floor
deci: fa asa k mie mi-a mers:
ia un leu sau 2 si cand o vezi in fata ta du.te la ea si spune-i:a. buna.ti-au cazut banii big grin si daca ea zice:a pai nu sunt ai mei... tu sa zici:pai au cazut acum de la tine... si ea o sa `ti multumeasca etc si tu vezi zice:cum te cheama? vrei sa fim prietenii etc.big grin
mi`e mi.a mers :* oricum bafta big grin sau mai poti merge la ea si sai faci un compliment big grin

| andrei733 a răspuns (pentru Gamerita):

Esti bestial, eu ti-as fi dat o funda laughing))))))))))). Cica ti-au cazut banii rolling on the floor

| Gamerita a răspuns (pentru andrei733):

Eee laughing)))))))... eu stiu rolling on the floor. si sunt fata happy adica : esti bestiala happy

| andrei733 a răspuns (pentru Gamerita):

Scuzoaiele mele laughing))) bine esti bestialawinking

| Gamerita a răspuns (pentru andrei733):

laughing) mersi mersi smug eh. nu stiu skz ca nu te.am putut ajuta.dar asa am facut eu cu un baiat rolling on the floor si mi.a mers love struck bfta

| Gamerita a răspuns (pentru andrei733):

App acolo vr sa zic,, baiat" nu,, baia " rolling on the floor

| dydydeea a răspuns:

Pai invit-o la o inghetata sau la un suc...sau daca nu cere-i adresa de mess poate asa va imprieteniti

| FataCuDouaFete a răspuns:

Buna,ai numarul ei de telefon sau id de mess? Nu prea ai dat multe detalii dupa parerea mea,adica:o cunosti,sta pe acelasi coridor cu tine sau doar ai vazut-o pur si simplu si gata iti place de ea? Eu cred ca daca ii spui,, buna, ce mai faci? in ce clasa esti? putem fi prieteni?,, este ceva si pana la urama de la prietenie incepe totul, nu? Incearca si intra in vorba cu ea, nu-i chiar atat de greu.sunt fata si stiu totusi ca daca e ca mine accepta imediat prietenia iar daca nu ia-o mai usor.dar daca incerci prea des o sa inceapa sa creada ca vrei ceva de la ea sau ca ai ceva cu ea si asta nu prea e bine.nu uita ca intr-o saptamana orice se poate intampla.ai timp totusi, succes!

Răspuns utilizator avertizat
| Elly555 a răspuns:

Ce clasă eşti? Şi cum îţi place de ea? Adică doar ai văzut-o şi gata? Cred că eşti ceva gen a 6a, în fine. Dacă aveţi profesori la fel la unele materii o poţi întreba dacă lor le-a dat şansa să-şi mărească media sau ceva la genu, după aia mai schimbi subiectu, îi ceri idu, mai vorbiţi câteva zile, ieşiţi pe afară etc. Sper să reuşeşti, mult succes!

Răspuns utilizator avertizat
| cocolina2012 a răspuns:

Pai ii spui ce simnti tu pentru ea! trebuie sa fiti decat voi doi, intr-un loc mai linistit cum ar fi la un film, in padure, etc... sper sa te ajut

| Alexu420 a răspuns (pentru cocolina2012):

In padure? Be serious probabil ei sunt in generala. Ce sa caute fata cu el in padure? laughing