| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare :Mama mea ii mama soacra a mamei lui, ce sintem noi? Nici eu nu stiu raspunsul.laughing

Răspuns Câştigător
| RфZaημtzα a răspuns:

Matusa-nepot.

20 răspunsuri:
| RфZaημtzα a răspuns:

Tu esti matusa lui iar el e unchiul tau! Relatie matusa-nepot!

| RфZaημtzα a răspuns:

Multumesc!

| RфZaημtzα a răspuns:

Da alexa, asa e!

| RфZaημtzα a răspuns:

Si ce anytaa nu este o relatie matusa-nepot? Gandeste mai intai sa scoti ceva pe gura, eu nu sunt baza ta si am raspuns la aceasta intrebare doar ca sa te ajut dar vad ca nu vrei sa intelegi.Intre a relatie matusa-nepot si relatie intre matusa si nepot cum ai gandit tu e cale lunga.Cugeta si apoi da verdictul.O seara placuta si multumesc pentru aprecierea facuta!

| Alexakos a răspuns:

Mie din matimatica mea imi iasa ca sunteti verisori prin alianta

| Alexakos a răspuns:

Se pare ca sunt bata la matematica laughing) dar asta nu e o noutate laughing

| Cireașăăă a răspuns:

Cumnati

| onlymistery a răspuns:

Rudelaughing

| jadir a răspuns:

Mama mea ii mama soacra a mamei lui, tu esti nepoata el e unchiuhappy
credhappy

| jadir a răspuns:

RoZanutza are dreptate matusa-nepot eu am spus invers, bv RoZanutza.

| jadir a răspuns:

Oricum e tare intrebarea si chiar da batai de cap happy

| LoveÈℓa a răspuns:

Cum au zis si ceilalti tu esti matusa el nepot.

| Cheers a răspuns:

Tu esti matusa iar el iti e nepot ...cred laughing

| cevacumva a răspuns:

Daca ii a mea inseamna cai mama mea si lui e bunica daca ii mama soacra a a mamei lui, adica noi suntem verisori

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ti-as da vot amuzant dar nu pot

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar vreau sa aflu raspunsul, va rog frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As vrea sa va dau de-a voturi dar nu imi pemite statutul asa ca o sa dau doar funda sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu esti matusa lui iar el e unchiul tau! Relatie matusa-nepot! citit cu atentie, mor de ris laughing (rofl)

| Ceyko_Marius_1992 a răspuns:

Ce raspunsuri laughing cei asa complicat? E relatie de tata - fiu!

| Ceyko_Marius_1992 a răspuns:

Va-ti certat degeaba pe raspunsuri laughing nici unu nu era corect. deci tata - fiu e raspunsul. pace!