| anonim_4396 a întrebat:

Ce e Leana cu Costel daca soacra mamei Leanii este mama lui Costel?

Răspuns Câştigător
| Tynnna a răspuns:

laughing da mai

31 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Străbunica lu' Gogu.

| anonim_4396 explică (pentru AikkoxD):

pina la urma tot iau biciul ala din cui, ala de ti-am povestit ca e asa de frumos si asa de mangaietor, au auau

| anonim_4396 explică (pentru AikkoxD):

laughing a naibii tu ce esti, multumesc kiss, esti prima persoana pe ziua asta care m-a facut sa zambesc kiss

| anonim_4396 explică (pentru AikkoxD):

eeeee, daca o dam pe placinte sa vezi ce-i fac eu bucatarului si placintei respective, sa nu ma superi tu, auzi? ca ma dau lovit si returnez marfa imediat, urat-o care esti

| anonim_4396 explică (pentru AikkoxD):

laughing bestiala, sa inteleg ca ti-a luat 15 minute sa cauti schita respectiva? te stiam fata desteapta, ce se intampla cu tine? de trei zile-n coace, gura nu-ti mai tace iarba nu-ti mai place, lupiiiii baaaaaaaaaaaaaa

| AikkoxD a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu,mă îmbrac să plec. Şi nu, nu mă duc la liceu.

| anonim_4396 explică (pentru AikkoxD):

o zi buna si distractie placuta kiss, sa dai o bere ca sa nu te spui

| AikkoxD a răspuns (pentru anonim_4396):

Adică ce mă, eu mă duc prin toate scările de bloc să fumez şi tu vrei bere? N-ai magazin?

| anonim_4396 explică (pentru AikkoxD):

ho nebuno! ia uite ce se da la pedagog, maaaaama ce m-a ...doamneee! sariti lume ca nu mai am aer, daca in 2 minute nu te prezinti cu berea la mine daraim toate blocurile fumatoare, am zis! mama dracu? ca chiar m-am suparat

| AikkoxD a răspuns (pentru anonim_4396):

De când ai mă tupeu să ţipi la mine? Ţi-e cald cumva cu dinţii în gură?

| anonim_4396 explică (pentru AikkoxD):

aaaaaaa stai asa
tantiiinenea mamatatii lu chidaaa, uite bre ce face ea, se duce sa dea cu pipa cu toti baietii pe la subsol, i-am vazut eu cu ochii mei bre

| AikkoxD a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mai pot de frică, vaai. Zi mersi că acum e subsol, că înainte eram în toate cluburile posibile.

| Alyra a răspuns:

2 nebunatici.

| anonim_4396 explică (pentru Alyra):

de ce naiba nu ai raspuns mai de dimineata, dadeam hubabuba

| Tynnna a răspuns:

Costel este unchiul lui Leana.

| anonim_4396 explică (pentru Tynnna):

Bravo kiss

| Tynnna a răspuns (pentru anonim_4396):

Merci :* insa eu sunt de acord si cu evenso. conform schemei mele, merge ca leana sa fie si fiica lui costelwinking

| anonim_4396 explică (pentru Tynnna):

Nu are cum mai laughing daca mama mea este socara mamei tale ( sa zicem ca eu costel si tu leana ) cum sa fie leana fiica mea? ma faci sa te las fara premiu laughing

| Tynnna a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing da mai

| Tynnna a răspuns:

M-am tot gandit la intrebarea asta si revin cu acelasi raspuns. Tot cred ca Leana poate fi si fiica lui Costel. sau nepoata in cazul in care mama ei este casatorita cu fratele lui Costel. Imi sustin parerea chiar daca poate e gresita.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai gandste-te kiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai, nu te grabii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

kiss vezi ce face graba? sa ma scuzi dar eu sunt nascut de o matusa si de-aia sunt asa mai sucit din fire

| Cristianne a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă ești născut de o mătușă, n-ar trebui să fie maică-ta?thinking

| anonim_4396 explică (pentru Cristianne):

Nu, deoarece mama nua putut sa ma nasca, a avut noroc cu sora ei ca era in sala de nasteri si daca a vazut, matusi'mea care e sora mamei, ca nu poate mama sa nasca a dat-o jos de pe masa de nasteri si m-a nascut ea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sot si sotie

| yosirestu a răspuns:

Nu sunt sigur dar cred ca raman tot oamenilaughing