| Dev a întrebat:

Am o intrebare si aceea este cine are ``The sims3 late night``. Cat de repede se descarca?
Caci de il are cineva sa imi spuna ca il vreau si eu.
Si mai e o chestie tare. Poti fi vampir pentru ca seara de stai tarziu cred ca te si musca atunci cand te vede.
Am vazut un video pe youtube si vampiri nu sunt chiar asa de albi.
Si ochi lor stralucesc putin ca si cum i-ar controla ei.VA ROG! VA IMPLOR spuneti-mi!

1 răspuns:
| Static a răspuns:

Eu nu am sims 3 late night, am doar sims 3, dar stiu totul despre Late Night, este super si eu il vreau. Vampiri in the sims 3 late night nu te musca daca te vad, mai intai trebuie sa te imprietenesti cu ei, apoi poate chiar sa iti construiesti o relatie cu unul din ei, sau una :p, apoi ii poti cere sa te transforme. Daca vrei informati da-mi mesajwinking. Funda?