| тøхх a întrebat:

Funda! La sims 3 late night in sunsetvalley sunt vampiri? Adica daca sunt cum ii recunosc? happy

6 răspunsuri:
| SimsClub a răspuns:

Citeste ghidul jocului pentru a afla mai multe: http://www.simsclub.ro/....../index.php

| SimsClub a răspuns:

Si in sunset valley vor aparea vampiri. jocul va genera automat vampiri dupa o anumita perioada. la fel se intampla si cu celebritatile. www.simsclub.ro

| BellaMarie a răspuns:

Da! Sunt cativa! Ii recunosti dupa ochii ei ii au rosii! Exista vampiri negri la piele[La aia trebuie sa te uiti mai intai la ochii]Si cei albi la piele sincer la aia iti dai seama ca sunt vampiri deoarece au pielea alb spre gri...
Baftalove struck

| LOLA33 a răspuns:

Au colti si au ochii rosii. mi se pare ca daca te musca se transforma si omul tau in vampir.nu sunt sigura de asta

| unknown3243 a răspuns:

Sunt vampiri si vampirul arata ca un vampir normal.

| iulia_7948 a răspuns:

Nu, in celalalt oras, cu blocuri. in sunsetvalley nu sunt. e oras strict pentru sims 3. late night e o prelungire a jocului care contine vampiri si are orasul cu blocuri