| iuandfto a întrebat:

Am o mare problema. Deci vineri am avut ora de franceza. Profesoara a spus :
-Copii astazi facem futur proche.
Dupa a fost galagie si fiindca ne-a mai facut facut observati din cauza galagiei profesoara ne-a spus ca dam test. Nu e asa grav ca am dat test dar e grav ca ne-a dat test din futur proche si nici macar nu ni l-a predat! Este normal? Profesoara a zis ca le trece in catalog dar asta nu e corect! Ne-a dat test fara sa ne predea.

7 răspunsuri:
| DiannaDia a răspuns:

Ai carte? invata din ea...http://www.french.ch/Lecon_30_fitur_proche.htm sper sa te ajute si ai net?(normaal^?! 0_o)netu' rade de tine :)) kauti orice vrei pe el sper ca te-am ajutat!

| GabrielaRawr a răspuns:

E ce sa zic e cam necorect pentru ca vui nati facut inca asta eu zic sa-i zici doamnei/domnului diriginte despre asta

| Dannah a răspuns:

Buna!
am trecut si eu prin chestia asta! nu e nimic grav, deci nu te speria! profa doar v-a amenintat dar stie fb ca nu poate trece acele teste in catalog! altfel parintii ar face reclamatie, ceva...
deci stai calm profa doar a incercat sa va sperie un pic! nu-ti face griji, n-ai pentru ce! nu-l va trce in catalog
pa-pa si sper ca te-am ajutat! love struck

| KAMYTZU a răspuns:

E proastarolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ce clasa esti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ideea este ca ea a incercat sa va predea si in timpu` in care voi ati facut galagie si ea v-a tinut observatii peste observatii, se considera ca v-a predat, iar la final v-a dat un mic test sa vada ce ati inteles. Desi nu cred ca vi le trece.
Multa bafta!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are dreptul de a face asa ceva. Probabil ca asa a spus ca sa va mai cumintiti si voi ca si in clasa mea imi face la fel. Dar a fost un caz cand ne-a pus notele pe bune asa ca i-am spus dirigai. Pana la urma vestea a ajuns la director si era cat pe ce sa o dea afara.(avem un director dur)
In schimb, notele nu au fost luate in considerare si mediile s-au facut fara acele note