| Chhrisss a întrebat:

Am o prietena cu care m-am certat recent...si acum zice ca eu sunt de vina ca am barfit-o. si chiar nu e adevarat ce zice. ce pot fce?

Răspuns Câştigător
| Mirruna a răspuns:

Nimic. nu face nimic chiar daca ai gasi solutii. asa va crede ea ca te simti cu musca pe caciula. dar asta nu inaintede a vb cu ea si ai spune ca nu e adevarat. [ sms, mess daca nu ai cum "face to face" ]. daca nu te va crede, nu te agita pentru ca va face si mai rau. PAREREA MEA!

6 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

S-o barfesti aici.Ii zici sa te puna fata-n fata cu cel care a spus asta.

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Daca e prietena adevarata te va ierta, sau te va crede. Daca nu vei sti cu ce "prietena" ai de-a face

| WR104 a răspuns:

Barfeste-o ca sa aiba dreptate.

| monia a răspuns:

Ii dai un pumn in gura si o lasi inconstienta!

| EmyliaSustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Cred ca ar trebui sa astepti sa treaca un timp.o sa va impacati voi pana la urma.

| dotzea_5783 a răspuns:

Simte-te indiferenta, ea isi va da seama dar va fi tirziu, adevarul ese la iveala.