| DaDaDa a întrebat:

Am o problema cu cititorul de carduri.Il am de un an si a inceput sa-mi faca probleme.Adica cel putin asta cred eu.Am bagat cardul meu de la telefon il ei, si dupa l-am"conectat" la telefon.Pur si simplu nu-mi mai citeste cardul.Totusi telefonul o poate facestraight face.
Care e problema ca nu pot intelegestraight face.
Funda.big grin

2 răspunsuri:
| DaDaDa explică:

Pai.Compatibil este ca mergea:o.Cardul nu e zgariat ca-l citeste telefonul:d.Chiar nu stiu

| RADOXO a răspuns:

Buna! Probabil ca problema e de la calculator sau ce ai tu! Sau poate ca nu este compatibil sau poate ca e zgariat.