| Anne79 a întrebat:

Am o problema. intr-o zi am observat ca nu merg boxele la calculator. a doua zi mi-am cumparat altele si nici alea nu or mers. stie cineva ce sa intmplat?

Răspuns Câştigător
| Jko4r a răspuns:

Incearca sa stergi driverul actual si sa il mai instalezi odata.
Driverul audio il iei de pe cd-urile de la pc/laptop(depinde ce ai tu)
Incearca asta, poate merge, sau daca nu merge nici asa reinstaleaza windowsu-l.
Bafta!
Funda?

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...nu cumva ai sters tu din greseala driverele de sunet?
sau nu cumva ai volumul setat din pc la minim?
.btw :...ce naiba ma, ai cumparat niste boxe fara sa faci o proba la alea vechi sa fii sigur ca nu mai merg?
*puteai sa le conectezi la mp3 de ex, sa vezi daca merg sau nu *

| Enzo2011 a răspuns:

Probabil nu le-ai conectat bine la unitatea centrala sau poate s-a ars placa sau sunt probleme cu placa de sunet.

| CoryCorina a răspuns:

S-a stricat placa de sunet

| miky_5010 a răspuns:

Probabil s-a ars placa de sunet.