| AndreiP98 a întrebat:

Am o rabla de calculator. Am 768 MB ram dar imi da doar 640 ca am placa video incorporata, 1, 6 GHz AMD sempron, dar mi se misca ca naiba. Eu stau in convorbire cu niste prieteni pe skype dar nu cred ca conteaza mult. Cand sunt in convorbire si GTA San Andreas mi se misca ca naiba. De Metin ce sa mai vorbesc? Ce sa fac sa mi se miste mai bine?

Răspuns Câştigător
| cristi987 a răspuns:

Ce windows ai? daca ai windows 7 de aia deoarece asta e nou si cre ramu mare... in sfarsit ai inteles eu iti rocomand windows xp nu cere mult iti merge si GTA San Andreaswinking
daca ai xp inseamn ca calculatorul tau chiar e rabla

1 răspuns:
| AndreiP98 explică:

XP e si da...chiar e rabla