| NenToN a întrebat:

Am o rugamintehappy: unu am jucat pe United metin2 si acum am 97 si cand intru pe cont imi zice muted 5 hours si imi iese din tot jocu tongue daca puteti sa raspundetihappy si 2 caut un metin2 super tare : king.arme superhappyetc.

8 răspunsuri:
| staicustefan a răspuns:

Metin2 light e super te da la lv 90 king la pescar

| CrazyStHyl3 a răspuns:

Salut.Eu joc MT2 united pe serverul nemesis lvl 94 si pe al doilea server, am uitat cum se cheama lvl 116.Deci.Vezi ca trebuie sa iti scoti unitedul si sa til bagi iar ca nu are de ce sa iti iasa din joc daca ai mut.incearca sa intri si pe alta adresa sa vezi daca ti se intampla la fel.eu tias recomanda mt2 new world 3 pentru ca e foarte tare.are si vulpi care zic lol, xd...de astea ai leu alb gratis tot e mult prea misto si iti da lvl 1 dar faci imd lvl...am 673 min jukate si am 140 :X e mult prea tare si e pana la 250 :X funda plsss :*:*:*:*:*

| NenToN explică:

Deci trebuie sal destinstalez si sal incarc baga id gubricvalyhappy

| ToXicLoVe_3442 a răspuns:

EscadaMt2 ...lvl 90 din prima si 1kkk, ai king-uri la pescar si tot ke vreihappy Site: escadamt2.dyndns-server.com/ ...Mc: escadamt2.servegame.com/ Bftbig grin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai incearca hammermt2-mc-hammermt2.servegame.com

| CălinPL a răspuns:

1.muted 5hours inseamna ca nupoti vorbi pe metin2 5 ore nu stiu dc te scoate.
2.metin2 4yours
Metin2 4drugs
Metin2 4metin
Metin2 xpm

| Moon4Lord a răspuns:

Eu iti zic sa te lasi de metin si sa te joci Dragon Nest SEA e cel mai tare joc ai 18 skilluri in bară + combinații are grafici super, poti face pana la +6 fara sa iti distruga itm sunt 6 classuri(Warrior,Archer,Academic,Cleric, Kali, Sorceress) si classurile astea se impart in 2 si inca 2, Warrior--> Swordmaster sau Mercenary
Mercenary:
Destroyer sau Barbarian
Swordmaster:
MoonLord sau Gladiator
la fel si la celelalte class-uri, cresti foarte repede față de metin, max lvl 60, FUNDA? site: dn.cherrycredits.com

| Iuliant22 a răspuns:

Sal daca vrei sa joci un metin super tare contacteaza-ma uite id de mess : iulian. teschere. Sunt on de la 8:00 pana la 22:00