| ஐIForgotMyNameஐ a întrebat:

Am o tema la desen ca nea inscris intr-un concurs si trebuie sa desenez niste copii...Sunt diferite teme de exemplubig grinaruieste o carte, daruieste o jucarie; Un copil un animal(eu pe asta m-am gandit sa il fac); etc...Si trebuie sa aiba legatura cu Europa.Ideea cea mai creativa primeste fundita.

Răspuns Câştigător
| Realistu a răspuns:

Probabil daruirea unui print cu coroana in stelute ca steagul european, sau cum era cu cartea, sa desenezi pe ea drepturile omului si apoi mai bagi stelutele galbene pe coperta...hai ca esti fata desteapta, o sa ajungi tu la ceva!

4 răspunsuri:
| RoxxuInna a răspuns:

Faci un glob cu o hora pe langa el si deasupra globului copilul dand mana cu un animalbig grin
Sper sa iti fie de folos ideea aceasta
Funda?

| Ioanaa_5834 a răspuns:

Ce legatura are Europa cu un copil sau un anima? laughing) in fine. poti desena cum ai vrea tu sa fie lumea:un gen de harta frumoasa. impresionanta.Mai gandeste'te.Bafta!

| Herp a răspuns:

Buna. Pentru tema un copil si un animal...ai putea face un baietel ce intinde mana spre o veverita, iar ca fundal poti face harta Europei.
Bafta!happy

| andrutzik a răspuns:

Pai uite eu iti propun asa: cauta pe net cel mai cunoscut sau "faimos" animal din Europa.Si cum ai zis tu poti sa faci un copil animal
winking sper ca te am ajutat
plllz funda...n am niciuna:9crying