| DamnPrincess a întrebat:

Am postat un videoclip pe YOUTUBE si mi-a aparut urmatorul lucru : Acest videoclip cuprinde conţinut de la UMG, care a blocat difuzarea acestuia invocând drepturile de autor.; neputand sa vizualizez videoclipul. Ce este de vina? Videoclipul era un dance cover de la Demi Lovato. Va rog un raspuns urgent, vreau sa stiu cum sa procedez. Dau fundita pentru cel mai bun si rapid raspuns. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| fif2002 a răspuns:

UMG - Universal Music Group este cel mai mare grup de case de disuri, cred ca una din acele case de discuri are contract cu Demi Lovato pe melodia din videoclip, cum nu ai permisiunea scrisa a celor de la casa de discuri de a folosi muzica lor in videoclipul tau ti l-au blocat pentru ca le folosesti muzica ilegal

1 răspuns:
| TestPetrut a răspuns:

Nu stiu