| anonim_4396 a întrebat:

Am primit pe Facebook o poza cu ceva gen icoana si era scris pe langa ceva gen "Presedintele Argentinei a primit aceasta fotografie inainte sa moara."Mentionez ca era scris in spaniola sau italiana, n-am fost foarte atenta.Mai erau scrise si alte chestii,dar n-am citit, fiindca am sters mesajul.Despre ce era vorba.Dau funda?

5 răspunsuri:
| Laurian1999 a răspuns:

Pai e cam logic ca presedintele honolulu' a primit fotografia inainte sa moara. NU CREDE CHESTIILE ASTEA! Sunt jalnice si vor numai like-uri sau sa distribui mai departe ca sa nu mori. Of -_-

| anonim_4396 explică (pentru Laurian1999):

Ce spui despre Honolulu?

| Laurian1999 a răspuns (pentru anonim_4396):

E misto! Merita sa il viziteziwinking

| anonim_4396 explică (pentru Laurian1999):

Ma refeream la presedintele din Honolulu.

| Laurian1999 a răspuns (pentru anonim_4396):

Era din Argentina da' ce-mi pasa mie laughing)