| SnicK a întrebat:

Am pus o intrebare in legatura cu o cartela Vodafone pe telefonul meu NOKIA N70 3G care am primit-o prin POSTA si are optiuni gratuite cum ar fi Internet 50 MB gratis primele 30 de zile dupa activare.
Am activat cartela, am activat internetul la "444" Am primit mesajul de confidentialitate si mi s-a spus ca internetul s-a activat.
Intru pe INTERNET, si dau sa ma conectez la o pagina de ex. Google dar mi se incarca si imi da o eroare Date Ca Pachet:Autorizare nereusita" si nu stiu ce sa fac acum, am sunat la 444 si am vorbit cu cei de la Vodafone dar au zis ceva in legatura cu sa mai incerc odata sa sun la *147# dar totusi, nu merge.
Ce pot face va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| symo_2617 a răspuns:

Si eu am primit o cartela de la Vodafon prin posta cu 500 minute si mesaje si 50 Mb internet gratis... mi-am activat internetul...si stiu am patit si eu asta dar pana la umra mie mi-a mers trebuie sa incerci de mai multe ori pana merge ca si la mine face figuri cateodata