| Gabi_9456 a întrebat:

Am rezolvat problema cu eroarea dar acum cand intru in metin2gx imi zice in continuu conectare in progres.
Ce pot face?

5 răspunsuri:
| Slavian a răspuns:

Pentru actualizarea noilor modificari instalat Microsoft_app din continutul jocului! Acest fisier trebuie instalat in C:/WINDOWS/

| Cuuukii a răspuns:

Conectare in progres imi suna a ceva d genu''asteapta'' laughing.
posibil o alta eroare.
instaleazal din nou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o eroare, dai anuleaza si dai iar daca iti apare Eroare la conectare dai iar si asteapta putin daca dupa 5 sec nu apare eroare la conectare asteapta ca o sa mearga.

| Gabi_9456 explică:

L-am instalat

| fluturas24 a răspuns:

Unde gasesc maicrosoft_app?