| Zzzo a întrebat:

Am si eu o intrebare TPU. tongue...La ce ma ajuta punctele acumulate de la raspunsuri?tongue

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Punctajul acumulat este un etalon al activitatii tale de respondent pe TPU si te ajuta sa vezi la ce nivel esti fata de ceilalti, respectiv masura in care ai ajutat raspunzand la intrebari.
De asemenea, raspunzand bine la multe intrebari poti obtine titlul de expert TPU, ce reprezinta o recunoastere in plus a ajutorului acordat. Numai bine!

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Creşti în rank, cu cât acesta e mai mic cu atât mai bine, puncte cât mai multe.