| Iubibilăă a întrebat:

La ce folosesc punctele acumulate cand raspunzi la o intrebare din oracol?

10 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Se aduna la celelalte si practic nu te ajuta la nimic.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
iti sunt adaugate punctajului tau de la profil si pic cu pic se aduna si cresti in clasament...
O zi frumoasa sa aihappy

| alexs99 a răspuns:

Punctele acumulate prin raspunsurile de la intrebarile din oracol ti se adauga punctajului tau ajutandu-te sa urci in rank.

| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Pentru extragerile TPU, pentru a castiga diferite premii.
O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti se adauga la punctajul total si participi la concursurile organizate(extragerile de pe site).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti poti numara timpul pierdut in ele.

| GiAnca a răspuns:

Te ajuta sa cresti in rank.

| ioanamaria56 a răspuns:

Ti se adauga la celelalte puncte ale tale de pe TPU, dar nu imediat. De obicei, TPU se actualizeaza intre orele 06:00-08:00 dimineata la oracol, dar pot aoarea si mai repede daca te deloghezi si intri din nou peste ceva timp.