| Angelworld a întrebat:

Am si eu o problema! am un volat genius twin wheel FF si nu mai functioneaza volanul. pedalele merg si la volan se aprine ledul acela dar nu mai ia curbele de loc! de vibrat vibreaza dar nu ia nici stanga nici dreapta. aa cand porneam calculatorul mi se misca acum nu se mai misca. dakca trebuie sa instalez ceva va rog dati-mi un site ceva VA ROG HELPPPPPPPPPPP!

1 răspuns:
| adrian_3646 a răspuns:

Ai incercat pe butonul sensivity poate este dat sa ia curbele greu la fel am facut si eu cu volanul meuhappy funda