| maniacu a întrebat:

Am si eu o problema cu word of warcraft l-am downloadat de pe net nimic inneregula este arhivat il dezarhivez este la versiunea 3.3.3 fac update pana la 3.3.5 mere bine il deschid mere mah logez intru joc dar daca il inchid si il deschi iar imi da eroarea asata RUNTIME ERROR! PROGRAMdancingJOCURI/WOW/WARCRAFT/WOW EXE R6002 -floatind point support not loaded. Asta este eroarea va rog daca stiti ce pot sa ii fac! am incercat si cu reistal windous nimic si pe el l-am dezinstalat de 10 mii de ori si tot aceeasi chestie cred ca e de la mine din pc dar nu imi dau seama de unde.mersi mult ast raspunsuri.

2 răspunsuri:
| RMC a răspuns:

Da-i repair. daca nici asa nu merge inseamna ca nu e jocu bun. ia altu