| SSScr a întrebat:

Am telefonul Samsung Galaxy Ace Duos S6802 si nu stiu cum sa ma conectez la wi-fi mai exact nu stiu ce sa pun la SSID, am internet de la romtelecom pe calculator. Funda la rasp care mere.

1 răspuns:
| ALEX9bye a răspuns:

Salut....pai intra in setari dai pe setari wi-fi si dai activare wi-fi acolo o sa apara romtelecom -wpa si romtelecom-wep selecteaza pe wpa apoi o sa iti apara sa bagi parola care o gasesti pe spatele ruteruli acolo unde scrie romtelecom wpa