| Albinuțăă a întrebat:

Am the sims 3. si pana acum mergea. iar acum imi zice ca a aparut o eroare si scrie Stopped working. ce pot sa fac?straight face Funda!:]

Răspuns Câştigător
| nashu40 a răspuns:

Buna!
La fel am patit si eu, din cauza ca am dat sa se up-dateze jocul, iar up-datarea i-a daunat jocului. Ai 2 variante:
1.Cauta pe net CrackFix pentru Sims 3 si il inlocuiesti pe cel vechi (fisierul executabil-adica de unde pornesti jocul);
2. Daca nu merge cu solutia de mai sus, copie salvarile de la joc (din C de la documente), undeva, dezinstalezi jocul si-l instalezi din nou si apoi copii inapoi salvarile.
Sau poate nu l-ai up-datat totusi, incearca sa-l up-datezi si asa nu mai ai nimic de pierdut.
Succes!

1 răspuns:
| CybeRAthlete a răspuns:

S'a stricat ceva prin registi (nu neaparat tu, virusi, vreun program care se intercaleaza cu sims, etc), sau sa fii sters tu din greseala ceva pe acolo... nu cred ca ramane decat sa il reinstalezi.
bafta

Întrebări recente