| sckymosul17 a întrebat:

Am un capac cu un cod pepsi si acolo scrie ca promotia este valabila pana in luna mai si sa intru pe pepsi.ro sau pe facebook sa l-as codul dar am intrat si nu este nici-o sectiune pentru asa ceva. De ce sunt asa jegosi si prosti?

5 răspunsuri:
| Updew a răspuns:

Intra pe Facebook mai. Au zis acolo ca pe 14 mai incepe promotia.

| anutza6117 a răspuns:

Intra pe site-ul acesta si da pe "contact" (de jos ) iar, acolo scrie ce iti cere si firma v-a primi prin acel mesaj codul. pe pepsi.ro

| AmD a răspuns:

Http://pepsi.ro/
Intra pe site-ul acesta si da pe "contact" (de jos ) iar, acolo scrie ce iti cere si firma v-a primi prin acel mesaj codul.
Si te rog, nu mai injura, ok?
FUNDITA? te rog!

| mornea a răspuns:

N-a inceput inca promotia, au zis si pe pagina lor de Facebook, Pepsi Romania. Si eu am un capac, dar mai astept. Mai asteapta si tu, nu fi rau. tongue

Incepe pe 14 mai. Funda, pls?

| pnClaudiu a răspuns:

Scrie pe sticla ca promotia se desfasoara in perioada 15.04. 2016 - 13.06. 2016, deci pastrati capacele. Si se scrie "va primi", nu "va primi".winking